zdrowie pacjenta

img

Oświadczam, iż zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Medicago Anna Piaścik NIP 739-303-19-45 z siedzibą w Gdyni, ul. Starowiejska 45/5, oraz że: czytaj dalej. Nie tylko przygotowujemy gotowe jadłospisy, ale także uczymy, jakie sposoby przygotowywania potraw wybierać, czym się kierować, dokonują wyborów podczas zakupów spożywczych, jak zmieniać swoje nawyki żywieniowe na te najkorzystniejsze.

Proponujemy posiłki smaczne i niezbyt skomplikowane, ale jeśli chcesz dzięki nim coś osiągnąć musisz zachować dyscyplinę, a to nie zawsze jest proste - my gwarantujemy, że każdy przepis, danie i pomysł, jaki tu znajdziesz, pomogą Ci w Twoim wysiłku. Kontakt telefoniczny oraz mailowy - jestem dostępna dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz przez 90 dni od dnia, gdy rozpoczniesz stosować się do planu żywieniowego. Kontakt telefoniczny oraz mailowy - jestem dostępna dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz przez 60dni od dnia, gdy rozpoczniesz stosować się do planu żywieniowego.

Kontakt telefoniczny oraz mailowy - jestem dostępna dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz przez 30 dni od dnia, gdy rozpoczniesz stosować się do planu żywieniowego. Tak więc stosowanie metod takich jak np. super-serie, rest-pause, czy drop-sety jest dobre, ale tylko w odpowiednich ilościach (nie w każdej serii). Oczywiście, przekłada się to w późniejszym czasie na efekty, to jasne, jednak należy zauważyć, że na osiągane rezultaty mają wpływ także takie czynniki, jak uwarunkowania biologiczne, czy przyrodzone predyspozycje psychofizyczne, na które nie mamy bezpośredniego wpływu.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania - oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu stosowną podstawę prawną. Administratorami Twoich danych będziemy my: Sp.z.. z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy.

B) RODO, w celu wykonywania zawartej z Panią/Panem umowy, w tym w szczególności na potrzeby: (I) umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną, w tym przeprowadzania transakcji, (II) obsługi zgłaszanych przez Panią/Pana reklamacji lub innych zgłoszeń i oświadczeń, (III) kontaktowania się z Panią/Panem w celach związanych ze świadczoną usługą, (IV) obsługi technicznej Pani/Pana konta w serwisie Księgarni Internetowej Gandalf ("Serwis"); W opisanym powyżej celu Gandalf może przetwarzać w szczególności następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych: (I) imię i nazwisko, (II) adres zamieszkania, (III) inny adres do korespondencji, (IV) numer telefonu, oraz (V) adres e-mail. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. A ogólnego rozporządzenia ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w bezpłatnym treningu.

Zajęcia odbywają się z instruktorem i prowadzone są do precyzyjnie dobranej muzyki, która ułatwia wykonanie ćwiczeń w wymaganym tempie oraz pomaga w treningu ze sztangą. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pielęgnacja dla niej, czy dla niego, znajdziesz u nas odpowiednie preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, po goleniu, lakiery do paznokci, zestawy kosmetyczne w niskich cenach, okulary, soczewki, a także różnorodne akcesoria, które z pewnością przydadzą się w codziennym dbaniu zdrowie czy urodę.